بهترین موسسه انجام پایان نامه

ایده پژوه آریاز بهترین موسسه انجام پایان نامه واقع در شمال تهران است که با دارا بودن 10 سال تجربه در زمینه امور پژوهشی، دانشجویی، تحقیقاتی و پایان نامه نویسی در زمینه ها و رشته های مختلف آماده خدمت رسانی به دانشجویان عزیز است.

برخی از خدمات موسسه آریاز

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف دانشگاهی توسط اساتید مجرب

انجام مقاله داخلی و بین المللی (ISI) و اخذ تاییدیه از ژورنال های مختلف در سریع ترین زمان

نوشتن انگیزه نامه (SOP) برای دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند.

انجام پروژه های کسری خدمت به منظور کاهش 3 تا 12 ماه از مدت خدمت به واسطه انجام کارهای پژوهشی

انجام تحلیل آماری با نرم افزارهای مختلف برای پایان نامه و سایر پژوهش ها در سریع ترین زمان

ترجمه تخصصی مقالات به منظور چاپ مقالات در نشریات بین المللی

انجام پروپوزال کارشناسی ارشد، دکتری در کلیه رشته های دانشگاهی توسط اساتید مجرب

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف دانشگاهی توسط اساتید مجرب

مشاوره در زمینه اخذ پذیرش در دانشگاه های مختلف مطابق با رزومه و وضعیت تحصیلی دانشجو

مشاوره در زمینه اخذ پذیرش در دانشگاه های مختلف مطابق با رزومه و وضعیت تحصیلی دانشجو

انجام شبیه سازی با استفاده از نرم افزارهای مختلف بر اساس دستورالعمل های خواسته شده توسط دانشجو

ویراستاری پایان نامه، مقاله و کلیه متون در سریع ترین زمان ممکن

شرح خدمات موسسه آریاز

انجام امور پژوهشی در انواع مختلف، جهت گذر از دوره تحصیلات تکمیلی، بخش جدایی ناپذیر این مقاطع می باشد. امر تحقیق چه در باب انتخاب موضوع پژوهش، پروپوزال، پایان نامه، مقالات ISI یا علمی پژوهشی، انجام تحلیل های آماری،سمینار، شبیه سازی و کد نویسی، ترجمه تخصصی، همه و همه به صورت استاندارد، اصولی و صحیح، از مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند. 

به طور کلی انجام چنین اموری زمان بر است که نیازمند دانش و تجربه زیادی می باشد. گروه علمی و تحقیقاتی “ایده پژوه آریاز” با چندین سال تجربه در عرصه مشاوره و آموزش انجام پروژه های این چنینی و با در اختیار داشتن متخصصین و اساتیدی با تجربه، آماده مشاوره و آموزش تمامی امور پژوهشی و تکمیل رزومه آکادمیک پر قدرت برای شما عزیزان در کلیه ی رشته ها می باشد.

Aryaaz, ایده پژوه آریاز, موسسه اریا, موسسه انجام پایان نامه آریاز, موسسه پایان نامه اریاز, موسسه اریاز, موسسه انجام پایان نامه

چرا آریاز بهترین موسسه انجام پایان نامه است؟

پاسخ این پرسش بهتر است با ایجاد چند سوال در ذهن روشن گردد

سوال اول اینکه آیا موفقیت در مقطع تحصیلات تکمیلی، بدون انجام صحیح و اصولی پروژه در طول دوره تحصیلی و در نهایت، تسلط کافی در مراحل انجام پژوهش و ارائه یک پایان نامه جذاب و علمی امکان پذیر است؟
همه ما می دانیم برای موفقیت آکادمیک، می‌بایست ساعات طولانی به پژوهش پرداخت و مدت زیادی صرف مرور اطلاعات و داده های موجود نمود. در ابتدای کار شاید این مسئله جالب و برای اکثر دانشجویان خوشایند باشد، اما بیشتر دانشجویان پس از مدت زمانی کوتاه که با حجم وسیعی از اطلاعات مورد نیاز، از هر سمت و سری مواجه می‌شوند، به نوعی ناامیدی ژرف و احساس ملامت عمیق بر می‌خورند. 

بنابراین خیلی زود تمرکزشان را از دست داده و با مشکل مواجه می‌شوند. از طرفی اکنون در موقعیتی قرار گرفته‌اند که بیش از پیش، از طرف اساتید راهنما تحت فشار هستند. بنابراین ممکن است ارتباط دانشجو با استاد تحت تنش قرار گیرد و از سطح تعامل آنها کاسته شود که این امر شدیدا به ضرر دانشجو تمام خواهد شد؛ چرا که ممکن است مراحل پیشرفت پژوهش یا پایان‌نامه، دیگر مراحل عادی را طی نکند.

جای سوال دوم اینجاست. آیا از هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی، انتظار یک رزومه آکادمیک رضایت بخش را می‌توان داشت؟
پاسخ به این سوال مثبت است؛ چرا که تمامی اساتید در صدد قوت بخشیدن به رزومه دانشجویان خود هستند و در بیشتر مواقع عدم حصول این نتیجه، موجب سرخوردگی اساتید می‌گردد. بنابراین حالا دیگر دانشجوست که باید ازاین فرصت استفاده کند تا از مقطعی که در آن قرار گرفته بهترین نتیجه را کسب نمایند.
اما متاسفانه بیشتر اساتید به دلیل مشغله زیاد کمتر فرصت تماس با دانشجو را دارند ولی سطح انتظارشان از دانشجو بالاست. این تناقص منجر به چند نتیجه می شود؛ اول اینکه دانشجو سریعا تصمیم به اتمام پروژه خود هرچند با کیفیت پایین می‌گیرد که البته این کار اشتباه به ضررش تمام خواهد شد.

نتیجه احتمالی دوم گذشت زمان زیاد و احساس درماندگی روز افزون دانشجوست. چون نمی‌داند که در مسیر صحیح قرار دارد یا نه و برای حصول نتیجه پژوهش‌هایش چه کار باید انجام دهد؟

تعداد دانشجویانی که در این مرحله از ادامه تحصیل و پژوهش منصرف می شوند کم نیست، چرا که آموزش به تنهایی دانشجویان را برای پژوهش آماده نمی‌کند و اغلب دانشجویان به دلیل عدم آگاهی از اینکه برای ادامه و تسریع روند پژوهش از چه شخصی می توانند کمک بگیرند، متاسفانه دید صحیحی از مسیر رسیدن به مقصودشان نمی‌یابند. یادتان باشد که در انجام پایان نامه ها، این موسسه شریف یار شماست.

سوال بعدی که مطرح می شود این است که آیا موفقیت دانشجویان تحصیلات تکمیلی به شانس آنها بستگی دارد؟
قطعا پاسخ این سوال منفی است. چرا که ورود هر دانشجو به دانشگاه و صرف هر روز زمان در این مقطع، هزینه‌هایی به همراه دارد که نه تنها برای دانشجو، بلکه برای هیچ مسئولی عدم موفقیت دانشجو رضایت بخش نیست.

پس مشکل اصلی کجاست؟

فاکتور اصلی رسیدن به مقصود یا انجام اصولی صحیح پژوهش و کسب موفقیت منوط به داشتن مشاور و راهنمای خبره است.

حال به پاسخ سوال اصلی می رسیم: چرا ایده پژو آریاز؟
در راستای مرتفع ساختن مشکل اصلی دانشجویان در انجام پروژه‌های خود به صورت اصولی و در هر مقطعی، رسالت گروه ایده پژوه آریاز، مشاوره و آموزش‌های تخصصی به شما عزیزان می‌باشد. لذا متخصصین و مشاوران حرفه‌ای این گروه که همگی از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی، در بیش از ۶۰ رشته تحصیلی و در مجموع بیش از ۴۸۰ تن هستند، دانستههای خود را طبق اخلاص به شما دوستان ارائه داده تا دیگر شاهد احساس بی هدفی و ضعف در میان شما عزیزان نباشیم.

لذا خدمات ایده پژو آریاز به صورت آموزش و مشاوره انجام پایان نامه، پروپزال، تحلیل‌های آماری، شبیه‌سازی و کدنویسی تخصصی، مقالات معتبر داخلی و خارجی، سمینار و ترجمه تخصصی به شما عزیزان ارائه می‌شود.
از انتخاب موضوع تا حصول نتیجه مطلوب در کنار شما هستیم.
موسسه انجام پایان نامه و آموزش پایان نامه نویسی ایده پژوه آریاز

  • آدرس: تهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو قلهک
  • 021-28424566
  • 021-22640222
  • 021-22640777
  • 021-22645058
  • 0901-4679844
  • info.aryaaz@gmail.com
  • aryaaz01@
  • payannameh.24@