انجام پروژه کسری خدمت توسط دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه های برتر و تراز اول کشور و با ضمانت تایید و قیمت مناسب تنها توسط موسسه علمی  پژوهشی آریاز صورت می پذیرد. پروژه های کسری خدمت در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری (Phd) پذیرفته میشود که در نتیجه  انجام آن از خدمت سربازی شما کاسته خواهد شد.

انجام پروژه کسر خدمت

انجام پروژه کسر خدمت, کسر خدمت, خدمت سربازی, military services, انجام پروژه کاهش خدمت سربازی, انجام پروژه کم کردن خدمت سربازی
انجام پروژه کسری خدمت
به صورت تخصصی

دپارتمان نظام وظیفه
Soldiercon
  • تعداد پروژه های در حال انجام: 49 عدد
  • تعداد پروژه های انجام شده: 1362
💡میزان رضایت:
4.8/5

این دپارتمان متشکل از  96 تن از فارغ التحصیلان دانشگاه های فنی تراز اول است. این تیم تحقیقاتی در حوزه های مختلف فعالیت می کند و قادر است تا کلیه امور تحقیقاتی مورد نیاز شما در راستای انجام پروژه کسر خدمت به انجام برساند.

انجام پروژه کسر خدمت, انجام پروژه کسری خدمت, انجام پروژه کسر خدمت سربازی, انجامپروژه کسری خدمت سربازی

انجام پروژه کسر خدمت سربازی (سوالات متداول)

ممکن است برخی از مشمولین با خواندن مطالب بالا دقیقا متوجه چگونگی انجام این کار و دریافت پروژه کسر خدمت نشده باشند، به همین علت در قسمت زیر برخی از سوالات متداول (سوالاتی که ممکن است در ذهن شما عزیزان ایجاد شده باشد) را اورده ایم. اگر پاسخی که مد نظرتان است را در قسمت زیر پیدا نکردید، می توانید با ما از طریق فرم که سمت چپ صفحه ایجاد شده با ما تماس گرفته و اطلاعات بیشتری دریافت را راجع به انجام پروژه کسر خدمت نمایید.

مشمولین می توانند در دوران دانشگاه و تحصیل ویا پس از فارغ التحصیلی تا زمان ارسال دفترچه خدمت سربازی برای دریافت پروژه کسری خدمت سربازی اقدام کنند،در صورت دریافت پروژه تحقیقاتی مرتبط با رشته تحصیلیشان از کسری خدمت مناسب برخوردار شوند.سربازان وظیفه ای که مدرک تحصیلی آن هاکارشناسی ارشد یا بالاتر بوده نیز در صورت تمایل می توانند با استفاده از مدرک تحصیلیشان در طول خدمت سربازی، پروژه کسری خدمت را از سازمان های مختلف که به ارگان های نیروهای مسطح مربوط می شوند، دریافت کنند.

چنانچه پروژه کاهش خدمت سربازی در رابطه با طراحی ، ساخت یا پژوهش مهم و ویژه‌ای باشد کسر خدمت بیشتری را شامل  خواهد شد . پروژه‌هایی که شامل کسری خدمت بیش از ۹ ماه را به همراه داشته باشند ،سخت گیری‌ ها و نظارت های  بیشتری صورت می‌گیرد . مشمولان می توانند چند پروژه ساده تر را به صورت متوالی انجام دهند. در انتها مشمولان بایدنتایج همه ی پروژه های کسری خدمت را برای بررسی میزان کسری خدمت به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال کنند .

مشمولان باید نتایج را به صورت منظم به سازمان مربوطه ارائه دهند، معمولا هر ۳ ماه یک بار نتایج تحقیقات انجام شده و میزان پیشرفت طرح پژوهشی بررسی می شود تا روند کار مشخص شود، پس از تمام شدن پروژه ،سازمان مربوطه پیشنهاد کسری خدمت سربازی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال خواهد کرد

پروژه های کسر خدمت از لحاظ ماهیت مرتبط با رشته تحصیلی داوطلب می باشد که توسط سازمان های مربوطه به وی اعطا می شوند.

میزان فعالیت و بار علمی این پروژه ها ارتباط مستقیم با تعداد ماه های کسری دارد به این مفهوم که هر میزان پروژه سنگین تر باشد تعداد ماه های کسری بیشتری به آن تعلق خواهد گرفت اما غالبا پروژه های کسری با امتیاز ۶ ماه و ۱۲ ماه تعریف می شوند البته در حالت ویژه، پروژه هایی وجود دارد که تعداد ماه های کسری آن بیش از ۱۲ ماه باشد اما گرفتن این دسته از پروژه ها بسیار سختمی باشد.

در اکثر سازمان ها، پروژه های کم کردن کسری خدمت هم دارای جلسه دفاعیه می باشند، و به این معنی که داوطلب باید پس از انجام پروژه در جلسه دفاعیه که در آن متخصصان سازمان و رشته مربوطه حضور دارند، شرکت کند و از روش و نتایج حاصله در پروژه خود دفاع نماید، اگر مشمول نتواند به سوالات متخصصان پاسخ دهد و یا روند کاری مشمول مورد قبول سازمان نباشد، از امتیاز کاهش سربازی بهره کمتری خواهد برد.

بنیاد علمی نخبگان نیرو‌های مسلح؛ پس از مراجعه به این سازمان، رزومه و سوابق تحصیلی شما بررسی می شود و پروژه کسر خدمت مرتبط با سابقه شما اعطا خواهد شد.

اصل و ۲ کپی از صفحات شناسنامه، اصل و ۲ کپی از کارت ملی، چهار قطعه عکس، کپی آخرین مدرک تحصیلی و رزومه فارسی (حداکثر پنج صفحه)

بسته به رشته تحصیلی و موضوع پروژه شما، از میان 480 محققی که با موسسه آریاز همکاری می کنند، افرادی که رشته تخصصی و حوزه مطالعاتی آن ها با فیلد درخواستی کارفرما مطابقت داشته باشد، انتخاب شده و کار شما به وی ارجاع داده خواهد شد. افرادی که به انجام پروژه کسر خدمت می پردازند دانشجویان یا فارغ التحصیلان مقطع دکتری و اساتید دانشگاه هستند که گاها خود از اساتید دانشگاه می باشند.

موسسه آریاز با تحویل کار به صورت مرحله به مرحله و همگام نمودن دانشجو با محققین و برگزاری جلسات توجیهی متعدد، تضمین می کند در این حین، هرگونه ابهام یا اصلاحی در روند انجام پروژه نیاز باشد، اعمال گردد. این پروسه تا زمانی که پروژه به پایان برسد و با موفقیت جلسه دفاعیه را پشت سر بگذارد، ادامه خواهد داشت.

بله؛ چرا که این حق طبیعی دانشجو برای رفع ابهامات است. لذا موسسه موظف به برقراری ارتباط بین طرفین به صورت جلسات حضوری، آنلاین و کنفرانس تلفنی (بسته به شرایط درخواستی کارفرما) می باشد.