انجام تحلیل آماری, انجام تحلیل اماری, پروژه تحلیل آماری

انجام تحلیل آماری

انجام تحلیل آماری از آنجایی که در ارائه پروپوزال، پایان نامه و سایر تحقـیقات دانشجویی ضروری است. تحلیل آماری یکی دیگر از خدماتی است که توسط موسسه علمی پژوهشی ایده پژوه آریاز انجام میشود. تحلیل آماری در مقاطع کارشنـاسی، کارشنـاسی ارشد و دکتـری با نرم افزار های مختلفی مانند: SPSS – SAS – Eviews – LISREL  minitab – statistica انجام میشود.

سفارش تحلیل آماری با قیمت منـاسب و ارزان توسط ایده پژوه آریاز پذیرفته و انجام میشود.لازم به ذکر است که تجزیه و تحلیل آماری شما توسط دانشجویان دانشگـاه های تراز اول انجام میشوند و کیفیت کار های انجام شده با ضمـانت می باشد. پس از انجام پروژه دانشجویی، جزئیات و روش کار نیز به شما دانشجویـان محترم آموزش داده خواهد شد.

کار با سایر نرم افزار های تحلیل آماری نیز قابل انجام هست و اگر به دنبال کار با نرم افزاری هستید که در این صفحه یافت نمیشود، شما می توانید از طریق فرم سمت چپ صفحه با ما تماس گرفته و از ما چند مورد از بهترین نمونه تحلیل آماری انجام شده را درخواست کنید تا برای شما ایمیل شود. 

تحلیل آماری, انجام پروژه آماری, انجام پروژه تحلیل اماری

انواع نرم افزار تحلیل آماری

در قسمت زیر برخی از نرم افزار های تحلیل آماری و تحلیل داده ها را مشاهده می نمایید که می توانید توضیحـات هر کدام را در قسمت مرتبط با آن مطالعه نمایید.

انجام پروژه SPSS

SPSS یکی از متداول ترین نوع نرم افزار های تحلیل آماری می باشد که شما می توانید انجام آن را با قیمت مناسب به پژوهشگران ایده پژوه آریاز بسپارید.

انجام پروژه SAS

SAS یکی از نرم افزار های  تحلیل آماری مرتبط با رشته کشاورزی می باشد که شما می توانید انجام انها را با قیمت مناسب به موسسه ما بسپارید.

انجام پروژه LISREL

LISREL, انجام پروژه لیزرل, انجام پروژه LISREL

دانشجویان محترم، زمان انجام پروژه های LISREL و یا سایر پروژه های آماری خود را ندارید شما می توانید آنها را به دانشجویان تراز آول دانشگاه ها که در موسسه علمی پژوهشی آریاز فعالیت میکنند ارسال نمایید.

انجام پروژه EViews

Eviews, EViews project,اقتصاد , پروژه اقتصادی, انجام پروژه EViews, ایویوز

تحلیل اماری پروژه های Eviews برای دانشجویانی که در رشته اقتصاد فعالیت و یا پروژه ای مرتبط با این موضوع دارند پذیرفته میشود.جهت سفارشی سازی می توانید از طریق دکمه زیر به ادامه مطلب مراجعه نمایید

انجام OR

اگر دانشجوی رشته تحقیق در عملیات (Operation research) می باشید، به منظور حل مسائل OR خود، شما می توانید مسائل خود را از طریق کلیک بر روی دکمه زیر برای ما ارسال نمایید تا ما این مسائل را برای شما حل کنیم. 

قیمت انجام تحلیل آماری (استعلام)

جهت استعلام قیمت انجام تحلیل اماری شما می توانید از فرم زیر استفاده نمایید.

لطفا عنوان پروژه خود را بهطور دقیق وارد نمایید.

آنچه که محقق باید بداند را در این بخش بنویسید. لطفا تا حد امکان شرح کار خود را با جزئیات بیشتری بنویسید

هر صفحه word میانگین 300 صفحه است. اگر تعداد صفحات خاصی مد نظر دارید، آن را اینجا بنویسید.

در صورتی که قصد دارید در پروژه شما از منابع خاصی استفاده شود؛ می توانید آن ها را در این بخش ذکر کنید.

در صورتی که منابع خاصی مد نظر دارید، آن را در این قسمت ذکر نمایید.

زمانی که قصد دارید این پروژه به دستتان برسد را در این بخش تعیین کنید.

فایل هایی که لازم است به دست محقق برسد را در این بخش بارگزاری کنید. پسوند های مجاز: jpg, jpeg, png, gif, doc, docx, pdf, ppt, txt, mp3. mp4