SPSS , اس پی اس اس, انجام پروژه اس پی اس اس, انجام پروژه SPSS, پروژه SPSS, SPSS, تحلیل پروژه SPSS

انجام پروژه SPSS

 

انجام پروژهSPSS  توسط متخصصان ایده پژوه آریاز با قیمت مناسب انجام میشود. نرم افزارSPSS  را می توان از نظر سطح کاربرد، یکی از پایه ای ترین و مهم ترین نرم افزار های تحلیل آماری دانست که انجام آن برای هر دانشجویی دارای پروژه آماری حائز اهمیت است. برای انجام پروژه، لازم است تا دانشجو داده های خود را وارد نرم افزار کرده و تحلیلspss  خود را به صورت یک نمودار بدست آورد. این نرم افزار یکی از مهم ترین نرم افزار های انجام کار های آماری پایان نامه دانشجویان می باشد.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری, انجام پایان نامه در تبریز, بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری,

انجام پروژه SPSS
انجام SPSS, انجام پروژه SPSS, پروژه spss, قیمت انجام spss, انجام اس پی اس اس, انجام پروژه اس پی اس اس, اس پی اس اس
  • تعداد پروژه های در حال انجام: 7 عدد
  • تعداد پروژه های انجام شده: 3580
💡میزان رضایت:
4/5

اس پی اس اس «SPSS» «Statistical  package for social science» یکی از پر کاربرد ترین نرم افزار های تجزیه و تحلیل داده های آماری در زمینه پرسشنامه ها و تحقیقات میدانی بوده و در آزمون فرضیات و پایان نامه ها بسیار کاربرد دارد. این نرم افزار ابتدا داده های خام را تحویل گرفته و پس از دریافت اطلاعات، تحلیل و پردازش روی داده ها را انجام می دهد تا خروجی مورد نظر بدست آید.

استعلام قیمت
جهت سفارش و استعلام قیمت فرم زیر را پر نمایید:

لطفا عنوان پروژه خود را بهطور دقیق وارد نمایید.

آنچه که محقق باید بداند را در این بخش بنویسید. لطفا تا حد امکان شرح کار خود را با جزئیات بیشتری بنویسید

هر صفحه word میانگین 300 صفحه است. اگر تعداد صفحات خاصی مد نظر دارید، آن را اینجا بنویسید.

در صورتی که قصد دارید در پروژه شما از منابع خاصی استفاده شود؛ می توانید آن ها را در این بخش ذکر کنید.

در صورتی که منابع خاصی مد نظر دارید، آن را در این قسمت ذکر نمایید.

زمانی که قصد دارید این پروژه به دستتان برسد را در این بخش تعیین کنید.

فایل هایی که لازم است به دست محقق برسد را در این بخش بارگزاری کنید. پسوند های مجاز: jpg, jpeg, png, gif, doc, docx, pdf, ppt, txt, mp3. mp4

سوالات متداول

بله، علاوه بر SPSS ما تحلیل آماری با نرم افزار های  OR، SAS ، EViews، LISREL و … را نیز عهده دار خواهیم شد. شما نیز می توانید برای اطلاعات بیشتر بر روی نام ها یک از نرم افزار های ذکر شده کلیک نمایید.

با توجه به متفاوت بودن موضوع آماری و مقطع تحصیلی شما نمیتوان مقدار دقیقی را بیان نمود. بدین علت، شما می توانید به منظور مطلع شدن از مقدار هزینه برآورده شده و به همچنین مدت زمان تحویل پروژه آماری با ما تماس گرفته تا با اطلاع یافتن از شرایط پروژه آنها در اسرع وقت به شما تحویل دهیم.

بله؛ چرا که این حق طبیعی دانشجو برای رفع ابهامات است. لذا موسسه موظف به برقراری ارتباط بین طرفین به صورت جلسات حضوری، آنلاین و کنفرانس تلفنی (بسته به شرایط درخواستی کارفرما) می باشد.

قیمت انجام پروژه SPSS

قیمت انجام پروژه SPSS در ایده پژوه بسیار مناسب تر از قیمت انجام اس پی اس اس توسط سایر  موسسات انجام تحلیل آماری می باشد. دلیل آن هم این است که ایده پژوه آریاز، علیرغم برخی موسسات سودجو، وعده کیفیت بالا به شرط قیمت بالا نمیدهد. چرا که برای آریاز  رضایت مشتری از همه چیز مهم تر است.

همین حالا می توانید سفارش انجام تحلیل اماری spss خود را ثبت کرده و منتظر پاسخ از سوی متخصصان ما در سریع ترین زمان ممکن باشید. امکان سفارش پروژه اس پی اس اس شما از منوی سمت چپ سایت قابل انجام است.

کلمات کلیدی مربوط به انجام پروژه SPSS

انجام SPSS, انجام پروژه SPSS, اس پی اس اس, تحلیل اس پی اس اس, تحلیل SPSS, آموزش SPSS, انجام تحلیل SPSS, سفارش تحلیل SPSS