ISC, مقاله داخلی, مقاله داخلی ISC, انجام مقاله داخلی, انجام مقاله داخلی, ترجمه مقاله داخلیآریاز

انجام مقاله داخلی

انجام مقاله  داخلی برای  غیر دانشجویان و داشنجویان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری (PhD)  پذیرفته میشود. ثبت انجام مقالات در وبسایت آریاز از ضمانت کیفیت، مبلغ و شرایط پرداخت بسیار مناسب برخوردار است. جهت اطلاع از روند انجام مقاله داخلی خود می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری, انجام پایان نامه در تبریز, بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری,

انجام مقاله داخلی
ISC, مقاله داخلی, مقاله داخلی ISC, انجام مقاله داخلی, انجام مقاله داخلی, ترجمه مقاله داخلی
  • تعداد پروژه های در حال انجام: 72 عدد
  • تعداد پروژه های انجام شده: 1336
💡میزان رضایت:
4.8/5

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) یک سامانه جمع آوری، تجزیه و تحلیل مجلات و مقالات در جهان اسلام است که نتیجه آن رتبه بندی دانشگاه های در جهان اسلام می باشد.

این پایگاه از  آنجایی که توسط ایران ایجاد شده، این کشور را به سومین پایگاه استنادی مقالات علمی جهان تبدیل کرده است. مقالات ISC مقالاتی هستند که به پایگاه استنادی علوم جهان اسلام فرستاده و در آنجا ثبت میشوند.

مقاله کنفرانسی (Conference paper)، مقاله ای است که توسط یک محقق در سخنرانی ها خوانده می شود که هدف از انجام آن، تبادل اطلاعات و اطلاع رسانی به سایر محقینی است که در زمینه مشابه مطالعه و پژوهش می کنند

مقاله ژورنالی به آن دسته از مقالاتی گفته میشوند که در مجلات و نشریه های مختلف به چاپ می رسند. مقالاتی که در مجلات چاپ میشوند، از ارزش علمی بالاتری نسبت به مقالات کنفرانسی برخوردار هستند زیرا سختگیری هایی که برای چاپ این مقالات در مجله میشود نیز بیشتر می باشد.

قیمت ترجمه انجام مقاله داخلی

قیمت ترجمه مقاله داخلی (ISC) با توجه با حجم مطلب مقاله داخلی انجام شده محاسبه میشوند. هرچقدر که حجم مطالب بیشتر و تخصصی تر باشد به همان میزان  قیمت مطالب افزایش می یابد. اما در نظر داشته باشید که ایده پژوه آریاز با توجه به سابقه روشنی که دارد، در انجام مقاله های خود از 20 تا 50 درصد تخفیف برای دانشجویان قائل میشود.

قیمت انجام مقاله داخلی | ISI (استعلام)
جهت سفارش و استعلام قیمت فرم زیر را پر نمایید:

لطفا عنوان پروژه خود را بهطور دقیق وارد نمایید.

آنچه که محقق باید بداند را در این بخش بنویسید. لطفا تا حد امکان شرح کار خود را با جزئیات بیشتری بنویسید

هر صفحه word میانگین 300 صفحه است. اگر تعداد صفحات خاصی مد نظر دارید، آن را اینجا بنویسید.

در صورتی که قصد دارید در پروژه شما از منابع خاصی استفاده شود؛ می توانید آن ها را در این بخش ذکر کنید.

در صورتی که منابع خاصی مد نظر دارید، آن را در این قسمت ذکر نمایید.

زمانی که قصد دارید این پروژه به دستتان برسد را در این بخش تعیین کنید.

فایل هایی که لازم است به دست محقق برسد را در این بخش بارگزاری کنید. پسوند های مجاز: jpg, jpeg, png, gif, doc, docx, pdf, ppt, txt, mp3. mp4