مشاوره انجام پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری

مشاوره انجام پروپوزال با انتخاب موضوع حرفه ای برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری پذیرفته میشود. شما می توانید پروپوزال دکتری خود را از صفر تا صد با قیمت مناسب به آریاز سپرده و دیگر نگران سبک نگارش و انتخاب موضوع پروپوزال (که بسیار حساس است) نباشید.

انجام پروپوزال, نوشتن پروپوزال, انجام پروپوزال پایان نامه
آموزش نگارش پروپوزال حرفه ای برای کلیه رشته ها تخصص ماست

انتخاب موضوع و نگارش پروپوزال

پس از انتخاب موضوع، تدوین و نگارش یک پروپوزال به صورت اصولی از الزامات و مراحل مهم پیشبرد یک پایان نامه چه در مقطع کارشناسی ارشد و چه در مقطع دکتری تخصصی (PhD) می باشد.از این رو، گروه علمی موسسه ایده پژوه آریاز با گرد هم آوری مجموعه ای از متخصصین که خود دانشجو یا فارغ التحصیل مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته های مختلف از دانشگاه های تراز اول کشور هستند در صدد ارائه آموزش طرح تحقیق یا پروپوزال به صورت کاملا حرفه ای به متقضیان عزیز می باشد.
همچنین شما می توانید کمک انجام پروپوزال دکتری خود را نیز از ما بخواهید. چگونه؟  تنها کافی است که با ما از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید.

دپارتمان های تخصصی مشاوره انجام پروپوزال

پروپوزال فنی مهندسی

پروپوزال علوم انسانی

پروپوزال علوم پایه

پروپوزال هنر و زبان خارجه

پروپوزال کشاورزی

پروپوزال علوم پزشکی

سوالات متداول

اولین و مهمترین بخش هر پروپوزال، انتخاب عنوان و موضوعی مناسب برای آن است. موضوع انتخابی، باید بر اساس علاقه دانشجو و هم راستا با موضوع کاری استاد راهنما باشد. عنوان انتخابی دانشجو باید غیر تکراری، نو و بدیع بوده و قبلا توسط شخص دیگری انجام نشده باشد. از سوی دیگر، موضوعی که برای پروپوزال خود انتخاب میکنید باید قابلیت اجرایی شدن داشته باشد. شما می توانید جهت اطلاع از نو بودن یک عنوان به وبسایت ایرانداک مراجعه نمایید.

 

بیان مسئله در واقع لزوم انجام پژوهش را مشخص می کند. اینکه پژوهش مورد نظر تا چه میزان ارزش انجام شدن را دارد، در این قسمت ارزیابی میشود. به همین علت، دانشجو باید معضل یا مشکلی که ذهن وی را درگیر کرده و ارزش رسیدگی دارد را در بیان مسئله بگنجاند. دانشجو باید در نظر داشته باشد که بخش بیان مسئله، باید به منزله یک متن توجیه کننده برای استاد راهنما و یا اشخاص سرمایه گذار باشد.

محققانی که قصد همکاری با آریاز را دارند، پس از درخواست همکاری به موسسه، می بایست رزومه آکادمیک آن ها توسط مدیریت مجموعه روئیت و تایید گردد. برای اطلاع از سطح کیفیت انجام کار، از وی درخواست می گردد تا یک پروژه تحقیقاتی را به صورت آزمایشی انجام داده و برای موسسه ارسال نماید. پس از روئیت و اطلاع از سطح کیفیت کار، در صورت واجد شرایط بودن می تواند به جمع محققان موسسه آریاز بپیوندند.

بسته به رشته تحصیلی و موضوع پروپوزال شما، از میان 480 محققی که با موسسه آریاز همکاری می کنند، افرادی که رشته تخصصی و حوزه مطالعاتی آن ها با فیلد درخواستی کارفرما مطابقت داشته باشد، انتخاب شده و کار شما به وی ارجاع داده خواهد شد. افرادی که پروپوزال شما را می نویسند دانشجویان یا فارغ التحصیلان مقطع دکتری و اساتید دانشگاه هستند که گاها خود از اساتید دانشگاه می باشند.

موسسه آریاز با مشاوره و تحویل کار به صورت مرحله به مرحله و همگام نمودن دانشجو با محققین و برگزاری جلسات توجیهی متعدد، تضمین می کند در این حین، هرگونه ابهام یا اصلاحی در روند انجام پروژه نیاز باشد، اعمال گردد. این پروسه تا زمانی که پروژه دانشجو به پایان برسد و با موفقیت جلسه دفاعیه را پشت سر بگذارد، ادامه خواهد داشت.

پروپوزال چیست؟

پروپوزال به انگلیسی:«Proposal» واژه ای برگرفته از کلمه Propose و به معنای پیشنهاد دادن است. در حقیقت، پروپوزال یک طرح اولیه هر کار تحقیقاتی می باشد که در ذهن دانشجو نقش بسته و آنرا به صورت استاندارد به رشته تحریر در می آورد.

دانشجو پس از نوشتن پروپوزال، باید آنرا برای تایید به استاد راهنما ارائه دهد. انجام این کار برای آغاز فرآیند تحریر پایان نامه ضروری است.

انجام پروپوزال
انجام پروپوزال

قیمت انجام پروپوزال (استعلام)

قیمت انجام پروپوزال در ایده پژوه آریاز مناسب می باشد. هزینه مشاوره انجام پروپوزال دکتری، با توجه به کیفیت و سطح فوق العاده آموزشات مراحل انجام  پروپوزال دکتری و کارشناسی ارشد  و موضوعات انتخاب شده بسیار فوق العاده می باشد. شما می توانید جهت استعلام قیمت، و سفارش انجام پروپوزال خود، فرم زیر را پر کرده تا پس از بررسی با شما تماس گرفته شود.

لطفا عنوان پروژه خود را بهطور دقیق وارد نمایید.

آنچه که محقق باید بداند را در این بخش بنویسید. لطفا تا حد امکان شرح کار خود را با جزئیات بیشتری بنویسید

هر صفحه word میانگین 300 صفحه است. اگر تعداد صفحات خاصی مد نظر دارید، آن را اینجا بنویسید.

در صورتی که قصد دارید در پروژه شما از منابع خاصی استفاده شود؛ می توانید آن ها را در این بخش ذکر کنید.

در صورتی که منابع خاصی مد نظر دارید، آن را در این قسمت ذکر نمایید.

زمانی که قصد دارید این پروژه به دستتان برسد را در این بخش تعیین کنید.

فایل هایی که لازم است به دست محقق برسد را در این بخش بارگزاری کنید. پسوند های مجاز: jpg, jpeg, png, gif, doc, docx, pdf, ppt, txt, mp3. mp4