انجام شبیه سازی, انجام پروژه شبیه سازی کامپیوتری, Simulation, شبیه سازی برق, شبیه سازی مکانیک, شبیه سازی پزشکی, شبیه سازی هوا و فضا

انجام شبیه سازی کامپیوتری

انجام پروژه شبیه سازی کامپیوتر  در رشته های مهندسی عمران، مکانیک، برق، پزشکی، هوافضا و … توسط موسسه ایده پژوه آریاز انجام می شود.  از آنجایی که موضوعات پیشنهادی برای انجام شبیه سازی کامپیوتری متفاوت هستند، ایده پژوه آریاز با جذب نیرو از دانشگاه های تراز اول، ضمانت انجام کار شما را تضمین میکند. زیرا انجام کار شبیه سازی کامپیوتر شما توسط فارغ التحصیلان دانشگاه های تراز اول و با قیمت مناسب صورت می گیرد.

انجام شبیه سازی, انجام پروژه شبیه سازی کامپیوتری, Simulation, شبیه سازی برق, شبیه سازی مکانیک, شبیه سازی پزشکی, شبیه سازی هوا و فضا

اگر مایل به ثبت سفارش برای انجام پروژه شبیه سازی خود می باشید، با مشاورین ما تماس گرفته و جزئیات پروژه خود را با ما در میان بگذارید

انواع پروژه شبیه سازی

شما میتوانید انواع پروژه های شبیه سازی خود را در بخش های مکانیک، شبیه سازی پزشکی، شبیه سازی فضا، شبیه سازی برق، شبیه سازی شیمی و… تا تمامی مراحل از حل مسئله و مدل سازی را تا تجزیه و تحلیل خروجی ها را به ما بسپارید.

پروژه شبیه سازی مکانیک​

پروژه های شبیه سازی ماکنیک با استفاده از نرم افزار های انسیس، آباکوس، کتیا، متلب و … در زمینه های مکانیک جامدات، کنترل، ساخت و تولید و … انجام میشود.

پروژه شبیه سازی پزشکی​

پروژه های شبیه سازی پزشکی با استفاده از نرم افزار Comsol و در زمینه های مهندسی پزشکی، پزشکی و اناتومی بدن انجام میشود.

پروژه شبیه سازی فضا​

انجام پروژه شبیه سازی هوافضا با نرم افزار های CFX، انسیس، فرترن اپن فوم و … در زمینه های ایرودینامیک، سازه های هوایی و مکانیک پرواز پذیرفته میشود.

پروژه شبیه سازی برق​

انجام پروژه شبیه سازی برق با استفاده از نرم افزار های متلب، کوآرتوس، مکسول و … در زمینه های مخابرات، قدرت و میدان و سایر می باشد.

پروژه شبیه سازی شیمی

برای تکمیل پروژه های شما در زمینه های سیستم های معدنی، پالایشگاه ها، دینامیک و سیالات، بافت ها و ساختار ها و … از نرم افزار های ASPEN، HYSYS و … استفاده  می شود.

سوالات متداول

محققانی که قصد همکاری با آریاز را دارند، پس از درخواست همکاری به موسسه، می بایست رزومه آکادمیک آن ها توسط مدیریت مجموعه روئیت و تایید گردد. برای اطلاع از سطح کیفیت انجام کار، از وی درخواست می گردد تا یک پروژه تحقیقاتی را به صورت آزمایشی انجام داده و برای موسسه ارسال نماید. پس از روئیت و اطلاع از سطح کیفیت کار، در صورت واجد شرایط بودن می تواند به جمع محققان موسسه آریاز بپیوندند.

بسته به موضوع پروژه شما، از میان 480 محققی که با موسسه آریاز همکاری می کنند، افرادی که رشته تخصصی و حوزه مطالعاتی آن ها با فیلد درخواستی کارفرما مطابقت داشته باشد، انتخاب شده و کار شما به وی ارجاع داده خواهد شد.  و آنها مسئولیت انجام پروژه شبیه سازی شما را خواهند پذیرفت.  افرادی که پروژه شبیه سازی شما را انجام میدهند، دانشجویان یا فارغ التحصیلان مقطع دکتری و اساتید دانشگاه هستند که گاها خود از اساتید دانشگاه می باشند.

موسسه آریاز با تحویل کار به صورت مرحله به مرحله و همگام نمودن دانشجو با محققین و برگزاری جلسات توجیهی متعدد، تضمین می کند در این حین، هرگونه ابهام یا اصلاحی در روند انجام پروژه نیاز باشد، اعمال گردد. این پروسه تا زمانی که پروژه دانشجو به پایان برسد و با موفقیت جلسه دفاعیه را پشت سر بگذارد، ادامه خواهد داشت.

بله؛ چرا که این حق طبیعی دانشجو برای رفع ابهامات است. لذا موسسه موظف به برقراری ارتباط بین طرفین به صورت جلسات حضوری، آنلاین و کنفرانس تلفنی (بسته به شرایط درخواستی کارفرما) می باشد.